Гвинтові компресори Atlas Copco

Moбільний бензиновий компресор xas 27 h atlas copco XAS27
Гвинтовий компресор модель XAS 27 H Atlas Copco, це найменший і найбільш зручний мобільний компресор в цілій комерційній пропозиції компресорів фірми Atlas Copco. Є таким малим, що без проблем вміщується в ліфті або в дверях кожного будівельного об"єкту. Компресор XAS 27 H Atlas Copco при невеликих розмірах досягає високих технічних параметрів, завдяки застосуванню компресорного елемента високої продуктивності  та потужного і надійного двигуна фірми HONDA GX630. Додатковою перевагою компресора XAS 27 H Atlas Copco є його витривалість та довговічність, завдяки використанню корпусу з поліетилену (подібно як в серії HardHat). Moбільний компресор XAS 27 H Atlas Copco найчастіше застосовується для обдуву робочих місць і установок, а також для подачі повітря до окремих пневматичних інструментів, таких як: молоти, долота, молотки для видалення іржі, дробилки, також для пневматичних фарбувальних агрегатів (AIRLESS)  чи обладнання для розпилення полімочевини (DUOMIX) i поліуретанової пінки (PU). Також дуже часто встановлюється на сервісних автомобілях.   

Продуктивність гвинтового бензинового компресора XAS 27 H : 1,6м3/хв.
Maксимальний робочий тиск гвинтового бензинового компресора XAS 27 H : 8бaр
Привід гвинтового бензинового компресора XAS 27 H : двигун HONDA GX630
Вихідна потужність двигуна при нормальній швидкості обертів: 14,1кВт
Розміри (д x ш x в) / вага гвинтового компресора  XAS 27: 1290x850x878мм/240кг  (візок)
Розміри (д x ш x в) / вага гвинтового компресора XAS 27: 2159x1003x988мм/270кг  (шасі)

Технічні дані

Moбільний дизельний компресор xas 38 Kd atlas copco XAS38
Гвинтовий компресор модель XAS 38 Kd Atlas Copco - це найменший компресор з найновішої "серії 8" компресорів Atlas Copco, які пропонуються на ринку. Вага його до 500кг, значить, без проблем може транспортуватися більшістю легкових автомобілів з ДМВ до 3,5т. Компресор XAS 38 Kd Atlas Copco оснащений надійним і високопродуктивним двигуном Kubota D722, який характеризується дуже низьким розходом палива. Додатковою перевагою компресора XAS 38 Kd Atlas Copco є витривалість та довговічність, завдяки застосуванню корпуса з поліетилену (подібно, як у серії HardHat), стійкого до корозії, ударів, до стирання та сонячного опромінення (УФ), а також до великих коливань температури навколишнього оточення. Moбільний гвинтовий компресор XAS 38 Kd Atlas Copco найчастіше застосовується для обдуву робочих місць і установок, а також для подачі повітря до окремого пневматичного інструменту, тaкого як: молоти, долота, молотки для видалення іржі, дробилки та пневматичні фарбувальні агрегати (AIRLESS), а також обладнання для розпилення полімочевини (DUOMIX) i поліуретанової пінки (PU).
Продуктивність гвинтового дизельного компресора XAS 38 Kd : 2,0м3/хв.
Maксимальний робочий тиск гвинтового дизельного компресора XAS 38 Kd : 7бaр
Привід гвинтового дизельного компресора XAS 38 Kd : двигун KUBOTA D722
Вихідна потужність двигуна при нормальній швидкості обертів : 14,9кВт
Розміри (д x ш x в) / вага гвинтового компресора XAS 38: 1570x1060x990мм/440кг  (бокс)
Розміри (д x ш x в) / вага гвинтового компресора XAS 38:1960x1230x1250мм/500кг  (шасі)
Технічні дані

Moбільний дизельний компресор  xaHs 38 KD atlas copco XAS38
Гвинтовий компресор модель XAHS 38 Kd Atlas Copco - це компресор найновішої "8 серії" з підвищеним робочим тиском, спеціально призначений для видування волокнисто-оптичних кабелів, випробовування герметичності газопроводів, а також обдуву устаткування та випробовування тиском, що проводяться на місцевості. Важить менше 750кг, а тому без проблем може транспортуватися більшістю легкових автомобілів з ДМВ дo 3,5т. Компресор XAHS 38 Kd Atlas Copco оснащений потужним та високопродуктивним двигуном Kubota V1505. Велика перевага компресора XAHS 38 Kd Atlas Copco є його витривалість та довговічність, завдяки використанню корпусу з поліетилену (подібно як в серії HardHat), стійкого до корозії, ударів і до стирання, до сонячного випромінення (УФ) та великих коливань температури навколишнього середовища. Перевагою всіх мобільних гвинтових компресорів 8 серії є продовження терміну сервісного обслуговування гвинтового блоку до двох років, завдяки застосуванню спеціального мінерального масла з домішками. Додатково кожний компресор 8 серії оснащений системою захисту стартера, від"єднувачем акумулятора та безвитікаючою рамою, що захищає від витікання масла назовні. 
Продуктивність гвинтового дизельного компресора XAHS 38 Kd : 2,0м3/хв.
Maксимальний робочий тиск гвинтового дизельного компресора XAHS 38 Kd : 12бар
Привід гвинтового дизельного компресора XAHS 38 Kd : двигун KUBOTA V1505
Вихідна потужність двигуна при нормальній швидкості обертів: 26,5кВт
Розміри (Дx Ш x В) / вага гвинтового компресора XAHS 38: 1940x1180x1150мм/650кг (бокс)
Розміри (Дx Ш xВ) / вага гвинтового компресора XAHS 38:2290x1350x1400мм/750кг (шасі)
Технічні дані

Moбільний гвинтовий дизельний компресор xas 48 kd atlas copco XAS48
Гвинтовий компресор модель XAS 48 Kd Atlas Copco - це компресор, який продається найчастіше,  з найновішої "серії 8" компресорів Аtlas Copco, які пропонуються на ринку. Важить не цілих 500кг, значить, без проблем може транспортуватися більшістю легкових автомобілів з ДМВ до 3,5т. Компресор XAS 48 Kd Atlas Copco приводиться в дію надійним та високопродуктивним двигуном Kubota D902, який характеризується набагато нижчим використанням палива. Додатковою перевагою компресора XAS 48 Kd Atlas Copco є його витривалість та довговічність, завдяки застосуванню корпусу з поліетилену (подібно, як в серії HardHat), стійкої до корозії, ударів, до стирання, сонячного випромінювання (УФ) та до великого коливання температур навколишнього оточення. Moбільний гвинтовий компресор XAS 48 Kd Atlas Copco найчастіше застосовується для обдуву робочих місць та установок, a також до подачі повітря до окремого пневматичного інструменту, такого як, наприклад: великі молоти, долота, молотки для видалення іржі, дробилки чи пневматичні фарбувальні агрегати (AIRLESS) з дуже великою продуктивністю (працюючі на кілька розпилюючих пістолетів) та обладнання для розпилення полімочевини (DUOMIX) i поліуретанової пінки (PU).
Продуктивність гвинтового дизельного компресора XAS 48 Kd: 2,5м3/хв.
Maксимальний робочий тиск гвинтового дизельного компресора XAS 48 Kd : 7бaр
Привід гвинтового дизельного компресора XAS 48 Kd : двигун KUBOTA D902
Вихідна потужність двигуна при нормальній швидкості обертів: 18,5кВт
Розміри (дx ш x в) / мaсa гвинтового компресора XAS 48: 1570x1060x990мм/440кг (бокс)
Розміри (д x ш x в) / мaсa гвинтового компресора XAS 48:1960x1230x1250мм/500кг(шасі)
Технічні дані

Moбільний дизельний компресор XAS 48 KDG atlas copco XAS48
Гвинтовий компресор модель XAS 48 KdG Atlas Copco - це спеціальна (підсилена) версія виконання гвинтового компресора XAS 48Kd з додатково вбудованим генератором з вихідною потужністю 6,5kVA або 12kVA. Важить не повних 750кг, тому без проблем може транспортуватися більшістю легкових автомобілів з ДМВ до 3,5т І найважливішим є те, що він набагато легший від порівняльних моделей конкуренції. Компресор XAS 48 KdG Atlas Copco приводиться в дію надійним і високопродуктивним двигуном Kubota V1505, що характеризується набагато нижчим використанням палива. Додатковою перевагою компресора XAS 48 KdG Atlas Copco є його витривалість та довговічність, завдяки застосуванню корпусу з поліетилену (подібно, як в серії HardHat), стійкого до корозії, ударів, стирання, сонячного вимпромінювання (УФ) та великих коливань температури навколишнього середовища. Moбільний гвинтовий компресор XAS 48 KdG Atlas Copco найчастіше застосовується на мостах, шляхопроводах та інших будовах для подачі живлення інструментам з електричним і пневматичним приводом, наприклад, таких як: великі молоти, долота, молотки для відбивання іржі, а також для подачі живлення до фарбувальних агрегатів (AIRLESS) з великою продуктивністю, які працюють на декілька розпилюючих пістолетів, та до обладнання для розпилення полімочевини (DUOMIX) i поліуретанової пінки (PU).
Продуктивність гвинтового дизельного компресора XAS 48 KdG : 2,5м3/хв.
Maксимальний робочий тиск гвинтового дизельного компресора XAS 48 KdG : 7бaр
Привід гвинтового дизельного компресора XAS 48 KdG : двигун KUBOTA V1505
Вихідна потужність двигуна при нормальній швидкості обертів: 26,5кВт
Вихідна потужність генератора : 6,5кВA або 12кВA
Розміри (д x ш x в) / вага гвинтового компресора XAS48G: 1940x1180x1150мм/650кг (бокс)
Розміри (д x ш x в) / вaгa гвинтового компресора XAS48G:2290x1350x1400мм/750кг(шасі)
Технічні дані

Moбільний дизельний компресор xas 58 kd atlas copco XAS58
Гвинтовий компресор модель XAS 58 Kd Atlas Copco - це компресор, який найрідкіше застосовується, з найновішої "серії 8" Atlas Copco. Важить не цілих 750кг, тому без проблем може транспортуватися більшістю легкових автомобілів з ДМВ до 3,5т. Компресор XAS 58 Kd Atlas Copco приводиться в дію надійним і високопродуктивним двигуном Kubota V1505, який характеризується дуже низьким споживанням палива. Додатковою перевагою компресора XAS 58 Kd Atlas Copco є його витривалість та довговічність, завдяки застосуванню корпусу з поліетилену (подібно, як в серіїї HardHat), який стійкий до корозії, ударів, до стирання та сонячного випромінення (УФ) та до великих коливань температури навколишнього середовища. Мобільний гвинтовий компресор XAS 58 Kd Atlas Copco найчастіше застосовується для живлення великих пневматичних молотів, фарбувальних двокомпонентних агрегатів (DUOMIX 2K, FLEXIMIX 2K) та обладнання для розпилення поліуретанової пінки (PU). Також часто застосовується для живлення обладнання для розпилюючої металізації.
Продуктивність гвинтового дизельного компресора XAS 58 Kd : 3,0м3/хв.
Maксимальний робочий тиск гвинтового дизельного компресора XAS 58 Kd : 7бaр
Привід гвинтового дизельного компресора XAS 58 Kd : двигун KUBOTA V1505
Вихідна потужність двигуна при нормальній швидкості обертів : 26,5кВт
Розміри (д x ш x в) / вaгa гвинтового компресора XAS 58: 1940x1180x1150мм/650кг (бокс)
Розміри (д x ш x в) / вaгa гвинтового компресора XAS 58:2290x1350x1400мм/750кг (шасі)
Технічні дані

Moбільний дизельний компресор xas 68 kd atlas copco XAS68
Гвинтовий компресор модель XAS 68 Kd Atlas Copco - це найпопулярніший компресор з найновішої "серії 8" компресорів Atlas Copco, які пропонуються на ринку. Важить не цілих 750кг, тому без проблем може транспортуватися більшістю легкових автомобілів з ДМВ дo 3,5т. Компресор XAS 68 Kd Atlas Copco приводиться в дію надійним і високопродуктивним двигуном Кubota V1505, який характеризується дуже низьким споживанням палива. Додатковою перевагою компресора XAS 68 Kd Atlas Copco є його витривалість та довговічність, завдяки застосуванню корпусу з поліетилену (подібно, як в серії НаrdHat), яка стійкий до корозіі та ударів, до стирання та сонячного випромінювання (УФ), а також до великих коливань температури навколишнього середовища. Мобільний гвинтовий компресор XAS 68 Kd Atlas Copco найчастіше застосовується для живлення двох пневматичних молотів, а також для подачі повітря до пневматичної піскоструйки, яка застосовується для абразиво-струменевої обробки штукатурок, фасадів або металевих конструкцій невеликих розмірів (критичний діаметр застосованого сопла до 6,5мм). У випадку піскоструменевої очистки рекомендується застосування дизельного компресора XAS 68 Kd з вбудованим кінцевим охолоджувачем та сепаратором масла. Компресор XAS 68 Kd Atlas Copco також може бути застосований для продавлювання (дренаж до 130мм) та живлення фарбувальних двокомпонентних агрегатів (DUOMIX 2K, FLEXIMIX 2K) і обладнання для розпилення поліуретанової пінки (PU).
Продуктивність гвинтового дизельного компресора XAS 68 Kd : 3,5м3/хв.
Mаксимальний робочий тиск гвинтового дизельного компресора XAS 68 Kd : 7бaр
Привід гвинтового дизельного компресора ХAS 68 Kd : двигун KUBOTA V1505
Вихідна потужність двигуна при нормальній швидкості обертів: 26,5кВт
Розміри (д x ш x в) / вaгa гвинтового компресора XAS 68: 1940x1180x1150мм/650кг (бoкс)
Розміри (д x ш x в) / вaгa гвинтового компресора XAS 68:2290x1350x1400мм/750кг (шасі)
Технічні дані

Moбільний дизельний компресор XAS 68 KDG atlas copco XAS68
Гвинтовий компресор модель XAS 68 KdG Atlas Copco -це спеціальна (підсилена) версія виконання гвинтового компресора XAS 68Kd з додатково вбудованим генератором з вихідною потужністю 6,5кВA або 12кВA. Важить не повних 750кг, тому без проблем може транспортуватися більшістю легкових автомобілів з ДМВ дo 3,5т. Компресор XAS 68 KdG Atlas Copco приводиться в дію надійним і високопродуктивним двигуном Kubota V1505T. Додатковою перевагою компресора XAS 68 KdG Atlas Copco є його витривалість та довговічність, завдяки застосуванню корпусу з поліетилену (подібно, як в серії HardHat), стійкого до корозії та ударів, до стирання та сонячних променів (УФ)  та до великого коливання температур навколишнього оточення. Moбільний гвинтовий компресор ХАS 68 KdG Atlas Copco зазвичай використовується для подачі живлення до двох пневматичних молотів або до іншого електричного обладнання та інструменту. Компресор XAS 68 KdG Atlas Copco може також застосовуватися для продавлювання (дренаж до 130мм) та для подачі живлення до фарбувальних двокомпонентних агрегатів (DUOMIX 2K, FLEXIMIX 2K) та до обладнання для розпилення поліуретанової пінки (PU).
Продуктивність гвинтового дизельного компресора XAS 68 KdG : 3,5м3/хв.
Maксимальний робочий тиск гвинтового дизельного компресора XAS 68 KdG : 7бaр
Привід гвинтового дизельного компресора XAS 68 KdG : двигун KUBOTA V1505T
Вихідна потужність двигуна при нормальній швидкості обертів : 33кВт
Вихідна потужність генератора : 6,5кВA або 12кВA
Розміри (д x ш x в) / вaгa гвинтового компресора XAS 68: 1940x1180x1150мм/650кг (бокс)
Розміри (д x ш x в) / вaгa гвинтового компресора XAS 68:2290x1350x1400мм/750кг (шасі)
Технічні дані 

Moбільний дизельний компресор xaTs 68 kd atlas copco XAS68
Гвинтовий компресор модель XATS 68 Kd Atlas Copco - це компресор найновішої "серії 8" з підвищеним робочим тиском дo 10бaр, спеціально призначений для промислового  видування волокнисто-оптичних кабелів, проведення випробовування герметичності установок, видування гірської породи з установок та продування обладнання. Важить не повних 750кг, тому без проблем може транспортуватися більшістю легкових автомобілів з ДМВ до 3,5т. Компресор XATS 68 Kd Atlas Copco приводиться в дію потужним і високопродуктивним двигуном Kubota V1505T. Великою перевагою компресора XAТS 68 Kd Atlas Copco є його витривалість та довговічність, завдяки застосуванню корпусу з поліетилену (подібно, як в серії HardHat), стійкого до корозії та ударів, до стирання та сонячного проміння (УФ) та до великих коливань температури навколишнього середовища. Перевагою всіх мобільних гвинтових компресорів серії 8 є продовження терміну сервісного обслуговування гвинтового блоку до двох років, завдяки застосуванню спеціального мінерального масла з домішками. Додатково кожен компресор серії 8 оснащений системою захисту стартера, роз"єднувачем акумулятора та безвитікаючою рамою, що захищає від протікання масла назовні. 
Продуктивність гвинтового дизельного компресора XATS 68 Kd : 3,5м3/хв.
Maксимальний робочий тиск гвинтового дизельного компресора XATS 68 Kd : 10бaр
Привід гвинтового дизельного компресора XATS 68 Kd : двигун KUBOTA V1505T
Вихідна потужність двигуна при нормальній швидкості обертів : 33кВт
Розміри (д x ш x в) / вaгa гвинтового компресора XATS 68: 1940x1180x1150мм/650кг (бокс)
Розміри (д x ш x в) / вaгa гвинтового компресора XATS 68:2290x1350x1400мм/750кг (шасі)
Технічні дані

Moбільний дизельний компресор 78 kd atlas copco XAS78

Гвинтовий компресор модель XAS 78 Kd Atlas Copco - це один з великих компресорів з найновішої "серії 8", які пропонуються на ринку. Важить не повних 750кг, значить без проблем може транспортуватися більшістю легкових автомобілів з ДМВ дo 3,5т. Компресор XAS 78 Kd Atlas Copco оснащений надійним і високопродуктивним двигуном Kubota V1505T, який характеризується набагато нижчим споживанням палива. Додатковою перевагою компресора XAS 78 Kd Atlas Copco є його витривалість та довговічність, завдяки застосуванню корпусу з поліетилену (подібно, як в серії HardHat), стійкого до корозії та ударів, до стирання та сонячного проміння (УФ) та до великих коливань температури навколишнього середовища. Moбільний гвинтовий компресор XAS 78 Kd Atlas Copco найчастіше застосовується для подачі живлення до трьох пневматичних молотів, а також для подачі живлення до пневматичної піскоструйки з пневматичним управлінням, що використовується для абразиво-струменевої очистки штукатурок, фасадів або металевих конструкцій невеликих розмірів (критичний діаметр застосованого сопла до 6,5мм). У випадку піско-струменевої очистки рекомендується застосування дизельного компресора XAS 78 Kd з вбудованим кінцевим охолоджувачем та сепаратором масла. Компресор ХAS 78 Kd Atlas Copco може використовуватися для продавлювання (дренаж до 180мм) та подачі живлення до фарбувальних двокомпонентних агрегатів, призначених для густих епоксидних і вогнезахисних фарб (DUOMIX 2K, FLEXIMIX 2K) та обладнання для розпилення поліуретанової пінки з високою продуктивністю (PU). Дизельний компресор XAS 78Kd також може використовуватися для подачі живлення до установок видування волоконно-оптичних кабелів.

Продуктивність гвинтового дизельного компресора XAS 78 Kd : 4,5м3/хв.
Maксимальний робочий тиск гвинтового дизельного компресора XAS 78 Kd : 7бaр
Привід гвинтового дизельного компресора XAS 78 Kd : двигун KUBOTA V1505T
Вихідна потужність двигуна при нормальній швидкості обертів : 33кВт
Розміри (д x ш x в) / вaгa гвинтового компресора XAS 78: 1940x1180x1150мм/650кг (бокс)
Розміри (д x ш x в) / вaгa гвинтового компресора XAS 78:2290x1350x1400мм/750кг (шасі)
Технічні дані
Інформаційний проспект

Moбільний дизельний компресор хаs 88 kd atlas copco XAS88
Гвинтовий компресор модель XAS 88 Kd Atlas Copco - це найбільший і найпродуктивніший компресор з найновішої "серії 8", які пропонуються на ринку. Важить не повних 750кг i є на на 150кг легшим від порівняльних моделей компресорів конкуренційних фірм! Без проблем може транспортуватися більшістю легкових автомобілів з ДМВ дo 3,5т. Компресор XAS 88 Kd Atlas Copco при невеликих розмірах досягає високих технічних параметрів, що вдалося досягти при застосуванні повністю нового компресорного елементу високої продуктивності та потужного і надійного двигуна фірми КUBOTA V1505T. Додатковою перевагою компресора XAS 88 Kd Atlas Copco є його витривалість та довговічність, завдяки застосуваннню корпусу з поліетилену (подібно, як в серії HardHat), стійкого до корозії та ударів, до стирання та сонячного проміння (УФ) та до дуже великого коливання температур навколишнього середовища. Moбільний гвинтовий компресор XAS 78 Kd Atlas Copco найчастіше застосовується для подачі живлення до пневматичної піскоструйки з пневматичним управлінням для абразиво-струменевої обробки металевих конструкцій (критичний діаметр застосованого сопла дo 8мм). У випадку піскоструменевої очистки рекомендується застосування дизельного компресора XAS 88 Kd з вбудованим кінцевим охолоджувачем та сепараторм масла.
Продуктивність дизельного гвинтового компресора XAS 88 Kd : 5,0м3/хв.
Maксимальний робочий тиск гвинтового дизельного компресора XAS 88 Kd : 7бaр
Привід дизельного гвинтового компресора XAS 88 Kd : двигун KUBOTA V1505T
Вихідна потужність двигуна при нормальній швидкості обертів : 33кВт
Розміри (д x ш x в) / вaгa гвинтового компресора XAS 88: 1940x1180x1150мм/650кг (бoкс)
Розміри (д x ш x в) / вaгa гвинтового компресора XAS 88:2290x1350x1400мм/750кг(шасі)
Технічні дані
Інформаційний проспект

Deutsche Wertarbeit beschreibt in unserem Hause das konsequente Bemühen um höchste Qualität und innovative Lösungen.Since 1977 SAIMA Meccanica has been producing industrial and body shop painting booths.Grupa Atlas Copco jest czołowym na świecie producentem sprężarek stacjonarnych i sprężarek przewoźnych, generatorów, sprzętu budowlanego i maszyn górniczych oraz narzędzi przemysłowych Myjki DYNAJET, to najwyższa klasa urządzeń mobilnych dostępnych na rynku!Clemco is the world's largest manufacturer of air-powered blast equipment used to clean, deburr, shot peen, remove coatings, finish, or otherwise improve the surface being treated.PHYNIX GmbH & Co. KG, Cologne, develops, manufactures and sells instruments for application in the field of surface inspectionNasza oferta to szereg różnego typu wysokiej jakości maszyn budowlanych - tynkarskich, które dorównują najlepszym produktom tego rodzaju na rynku europejskim.