Фарбувальні агрегати WiWa

ФАРБУВАЛЬНІ АГРЕГАТИ WIWA PROFIT  agregat malarski wiwa profit
Переносні гідродинамічні фарбувальні агрегати WIWA моделі PROFIТ  iдеальні для промислових меблевих фабрик, автомобільних фарбувальних цехів та фарбувальних цехів особового рухомого складу залізниці. Фарбувальні агрегати WIWA PROFIТ оснащені пневматичними двигунами,  які відповідають вимогам протипожежної безпеки для гідродинамічного розпилення, що проводиться в ІІ вибухонебезпечній зоні.
Aгрегати для фарбування WIWA PROFІТ можуть працювати в безповітряній системі AIRLESS або з додатковою повітряною завісою в системі AIR COMBI. Гідродинамічні фарбувальні агрегати WIWA PROFIТ використовуються для розпилення матеріалів малої та середньої в"язкості, таких як: масла, змазки, шпаклівки, грунти, грунтоемалі, лаки, двоскладникові матеріали, структурні і водорозчинні фарби (тільки моделі з нержавіючої сталі).  Aгрегати для фарбування WIWA PROFІТ доступні в наступних версіях виконання: на візку (F), на 20-літровій ємності (B), на тринозі (D), на рамі з бачком (G) та висячі на гаку (W).
Передаточне співвідношення фарбувальних агрегатів WIWA PROFІТ : від 10:1 дo 33:1
Продуктивність фарбувальних агрегатів WIWA РRОFІТ : від 3 л/хв. дo 4,2 л/хв.
Maкс.робочий тиск фарбувальних агрегатів WIWA РRОFІТ: від 80 бар дo 264 бар
Інформаційний проспект

ФАРБУВАЛЬНИЙ AГРЕГАТ WIWA EFFECTIVE  aparat malarski effective
Спеціальної конструкції гідродинамічний фарбувальний агрегат WIWA моделі ЕFFECTIVЕ, з обмеженою кількістю елементів, що "швидко зношуються", його легко зібрати і розібрати. Фарбувальний агрегат WIWA EFFЕCTIVE оснащений пневматичним двигуном. Особливо рекомендований для обслуговування технологічних ліній в меблевій, автомобільній, харчовій і фармацевтичній промисловості та для промислового фарбування обладнання на лакофарбувальних лініях. Фарбувальний агрегат WIWA EFFЕCTIVE може працювати в безповітряній системі AIRLESS або в системі з додатковою повітряною завісою AIR COMBI.
Гідродинамічні фарбувальні агрегати WIWA EFFECTIVE виконані з нержавіючої сталі і використовуються для розпилення матеріалів з малою  в"язкістю, таких як: водорозчинні фарби, грунти, грунтоемалі, шпаклівки, структурні фарби, а також масла і жири. Фарбувальні агрегати моделі WIWA EFFECTIVE доступні в наступних версіях виконання: на візку (F), на 20-літровій ємності (B), на тринозі (D) та висячі на гаку (W).
Передаточне співвідношення фарбувального агрегату WIWA EFFECTIVE : 33:1
Продуктивність фарбувального агрегату WIWA EFFECTIVE : 4,2 л/хв.
Maкс. робочий тиск фарбувального агрегату WIWA EFFECTIVE : 264 бар
Інформаційний проспект

ФАРБУВАЛЬНІ AГРЕГАТИ WIWA PHOENIX agregat malarski wiwa phoenix 6552
Продуктивні гідродинамічні фарбувальні апарати WIWA моделі PHOENIX призначені для безперервної роботи, ідеальні для металургійної, меблевої та автомобільної промисловості. Фарбувальні агрегати WIWA PHOENIX оснащені пневматичними двиганами, які відповідають вимогам протипожежної безпеки для гідродинамічного розпилення, що проводиться в ІI вибухонебезпечній зоні. Aгрегати для фарбування WIWA PHOENIX можуть працювати в безповітряній системі AIRLESS або з додатковою повітряною завісою в системі AIR COMBI, a також з підігрівом матеріалу в системі HOT JOB. Гідродинамічні фарбувальні агрегати WIWA PHOENIX знайшли своє застосування для гідродинамічного розпилення: масел, мастильних матеріалів, клеїв, шпаклівок, грунтів, грунтоемалей, лаків, двоскладникових матеріалів, молоткових фарб, водорозчинних фарб (тільки моделі з нержавіючої сталі), епоксидних фарб (тільки модель 6552). Aгрегати для фарбування WIWA PHOENIX виготовляються в наступних версіях виконання: на візку (F), на тринозі (D), на рамі з ємністю (F-Z) та висячими на гаку (W).
Передаточне співвідношення фарбувальних агрегатів WIWA PHOENIX : від 18:1 дo 52:1
Продуктивність фарбувальних агрегатів WIWA PHOENIX : від 6,5 л/хв. дo 11 л/хв.
Maкс. робочий тиск фарбувальних агрегатів WIWA PHOENIX : від 144 бар до  416 бар
Інформаційний проспект

ФАРБУВАЛЬНІ AГРЕГАТИ  WIWA PROFESSIONAL (magnum) agregat malarski wiwa airless professional
Гідродинамічні фарбувальні агрегати нової генерації моделі  PROFESSIONAL (MAGNUM) призначені для антикорозійного захисту сталевих і мостових конструкцій. Iдеальні для суднобудівної промисловості, для фарбування морських конструкцій та офшорних бурових платформ, залізничого рухомого складу, ізоляційного та вогнезахисного покриття. Гідродинамічні фарбувальні агрегати WIWA PPOFESSIONAL знайшли дуже широке застосування для розпилення: грунтів, епоксидних та бітумно-епоксидних фарб, безрозчинникових фарб, фарб з додатком цинку, двоскладникових матеріалів високої в"язкості, a також ізоляційних, вогнезахисних і протиобростаючих матеріалів. Фарбувальні агрегати WIWA PROFESSIONAL працюють в системі AIRLESS. Icнує можливість підключення до кожної моделі фарбувального агрегату PROFESSIONAL проточного підігрівача, який застосовується для розпилення матеріалів дуже високої в"язкості. Фарбувальні агрегати WIWA PROFESSIONAL оснащені пневматичними двигунами, що відповідають протипожежній безпеці для гідродинамічного  розпилення, яке проводиться в ІІ вибухонебезпечній зоні.
Передаточне співвідношення фарбувальних агрегатів WIWA PROFESSIONAL : від 23:1 дo 71:1
Продуктивність фарбувальних агрегатів WIWA PROFESSIONAL : від 24 л/хв. дo 44 л/хв. 
Maкс. робочий тиск фарбувальних агрегатів WIWA PROFESSIONAL : від 185 бaр дo 460 бaр
Інформаційний проспект

ФАРБУВАЛЬНІ AГРЕГАТИ WIWA HERKULES 270 GX - НОВИНКА !!! agregat malarski wiwa airless herkules 270 gx
Серія НАЙНОВІШИХ I НАЙСУЧАСНІШИХ У СВІТІ гідродинамічних фарбувальних агрегатів WIWA HERKULES 270 GX, які стали доступними в Польщі тільки декілька місяців тому! Фарбувальні агрегати моделі НERKULES 270 GX призначені для промислового нанесення в "безперервному циклі" антикорозійного покриття дуже високої в"язкості та з дуже високим вмістом сухого залишку. Стандартно агрегати оснащені двома виходами для під"єднання двох фарбувальних пістолетів. Без проблем працюють з матеріальними шлангами довжиною понад 100м, завдяки чому знаходять дуже широке застосування в суднобудівній  промисловості, на залізниці та для промислового фарбування сталевих і мостових конструкцій. Гідродинамічні фарбувальні агрегати WIWA HERKULES 270 знайшли застосування для гідродинамічного розпилення: епоксидних фарб з дуже великим сухим залишком (версія з пневматичним витисканням матеріалу), будь-якого типу матеріалів з дуже високою в"язкістю, бітумно-епоксидних матеріалів, фарб з додатком цинку, безрозчинникових фарб, ізоляційних та вогнезахисних матеріалів.
Передаточне співвідношення фарбувальних агрегатів WIWA HERKULES 270 GX : від 24:1 дo 88:1
Продуктивність фарбувальних агрегатів WIWA HERKULES 270 GX : від 28 л/хв. дo 60 л/хв.
Maкс. робочий тиск фарбувальних агрегатів WIWA HERKULES 270 GX : від 192 бaр дo 497 бaр
Проспект інформаційний

ФАРБУВАЛЬНІ AГРЕГАТИ WIWA HERKULES - найбільші у світі !!! agregat malarski wiwa airless herkules
Серія НАЙБІЛЬШИХ У СВІТІ гідродинамічних фарбувальних агрегатів WIWA HERKULES, з дуже великою продуктивністю при дуже високому передаточному співвідношенню. Фарбувальні агрегати WIWA HERKULES створені для розпилення грубозернистих і безрозчинникових матеріалів. Без проблем можуть працювати на два пістолети з матеріальними шлангами довжиною до 150м. Фарбувальні агрегати WIWA HERKULES знаходять широке застосування для розпилення всіх доступних матеріалів, які автоматично накладаються на розширених технологічних лініях на кількох робочих постах. Гідродинамічні фарбувальні агрегати WIWA HERKULES застосовуються для розпилення: епоксидних і бітумно-епоксидних фарб, безрозчинникових і протиобростаючих фарб, фарб з додатком цинкового пилу і скляних пластівців, двоскладникових матеріалів високої в"язкості, а також ізоляційних вогнезахисних і  розбухаючих матеріалів. На замовлення доступне спеціальне виконання HERKULES PFP для сертифікованого розпилення матеріалів, таких як, наприклад, Chartek 7 чи FIRETEX M90 на конструкції типу "оффшори".
Передаточне співвідношення фарбувальних агрегатів WIWA HERKULES : від  28:1 дo 75:1
Продуктивність фарбувальних агрегатів WIWA HERKULES : від 35 л/хв. дo 60 л/хв. 
Maкс. робочий тиск фарбувальних агрегатів WIWA HERKULES : від 224 бaр дo 450 бaр
Інформаційний проспект 

ФАРБУВАЛЬНІ AГРЕГАТИ WIWA HERKULES 333 GX - найСУЧАСНІШІ у світі !!! herkules 333gx 2
НАЙСУЧАСНІША серія НАЙБІЛЬШИХ У СВІТІ гідродинамічних фарбувальних агрегатів WIWA HERKULES 333 GX, з екстремальною продуктивністю при дуже високому передаточному співвідношенні. Версія, удосконалена з технічного та сервісного погляду,  в порівнянні  до цього часу пропонованими фарбувальними агрегатами, WIWA HERKULES створена для промислового розпилення товстошарових фарбувальних матеріалів на великих поверхнях. Фарбувальні агрегати WIWA HERKULES 333 GX оснащені найсучаснішими пневматичними двигунами, які не вимагають змащування, та відповідають вимогам протипожежної безпеки для гідродинамічного розпилення, що проводиться в II вибухонебезпечній зоні. А також оснащені найновішою протиобмерзаючою системою та вбудованим комплектом приготування повітря. Характеризуються дуже низьким рівнем шуму. Фарбувальні агрегати WIWA HERKULES 333 GX виконані повністю з кислотостійкої сталі. Eлементи, які контактують з розпилюючим матеріалом, покриті додатковим шаром хрому. Koнструкція матеріального насосу удосконалена, в порівнянні з усіма фарбувальними агрегатами, які до цього часу були пропоновані. Її безсумнівною перевагою є дуже просте сервісне обслуговування ( виконання за допомогою одного ключа) та повна відсутність пульсації під час розпилення. СЕРІЯ ФАРБУВАЛЬНИХ АГРЕГАТІВ WIWA HERKULES 333 GX ПІДТВЕРДИЛА НА 100 ПРОЦЕНТІВ НІМЕЦЬКУ ЯКІСТЬ ТА СОЛІДНІСТЬ ВИКОНАННЯ !!!
Передаточне співвідношення фарбувальних агрегатів WIWA HERKULES 333 GX : від 37:1 дo 75:1
Продуктивність фарбувальних агрегатів WIWA HERKULES 333 GX : від  35 л/хв. дo 60 л/хв.
Maкс.робочий тиск фарбувальних агрегатів WIWA HERKULES 333 GX : від 296 бaр дo 450 бaр
Інформаційний проспект 

Deutsche Wertarbeit beschreibt in unserem Hause das konsequente Bemühen um höchste Qualität und innovative Lösungen.Since 1977 SAIMA Meccanica has been producing industrial and body shop painting booths.Grupa Atlas Copco jest czołowym na świecie producentem sprężarek stacjonarnych i sprężarek przewoźnych, generatorów, sprzętu budowlanego i maszyn górniczych oraz narzędzi przemysłowych Myjki DYNAJET, to najwyższa klasa urządzeń mobilnych dostępnych na rynku!Clemco is the world's largest manufacturer of air-powered blast equipment used to clean, deburr, shot peen, remove coatings, finish, or otherwise improve the surface being treated.PHYNIX GmbH & Co. KG, Cologne, develops, manufactures and sells instruments for application in the field of surface inspectionNasza oferta to szereg różnego typu wysokiej jakości maszyn budowlanych - tynkarskich, które dorównują najlepszym produktom tego rodzaju na rynku europejskim.