ПРОМИСЛОВІ ФАРБУВАЛЬНІ КАМЕРИ SAIMA

ПРОМИСЛОВІ ФАРБУВАЛЬНІ КАМЕРИ ФІРМИ SAIMA MECCANICA Spa

Фірма VISKOR являється найбільшим в Польщі постачальником великих промислових фарбувальних кабіно-сушок та промислових малярок, призначених для фабування рідкими фарбами. 

Від 2005р. співпрацюємо в цій галузі з найбільшим і найстарішим (із 40-річним досвідом!) виробником фарбувальних кабіно-сушок в Європі – фірмою SAIMA MECCANICA Spa, яка має понад 50 представництв в цілому світі і де працює 100 осіб на виробництві продукції (без монтажу і проектування) різного виду фарбувальних камер, кабін та  кабіно-сушок, витяжних стін і автоматичних фарбувальних ліній!

Виробничі потужності площею понад 5000м2, оснащені найсучаснішим обладнанням та двома автоматичними лініями, знаходяться в місцевості Ареззо в  Італії. 

Фірма SAIMA щомісяця будує приблизно 60 шт. різного типу об"єктів для фарбування! Має в своєму рекомендаційному списку близько 30 тисяч побудовавних об"єктів, розташованих по цілому світі! Серед них є побудовані в Європі, Aмериці, Oкеанії, Aзії i Aфриці  (дивись презентації побудованих найбільших об"єктів). Пропоновані фарбувальні камери, лакувальні кабіно-сушки, витяжні стіни, кабіни для сушення та технологічні автоматичні фарбувальні лінії, побудовані на найвищому світовому рівні, що підтверджується прийнятою в 2008р. системою управління якістю (Сертифікат ISO 9001/2008).

Фірма SAIMA, єдина в Польщі, отримала позитивні відгуки Головного Гірничого Інституту, Дослідного Рудника „БАРБАРА" щодо протипожежної безпеки всього обладнання фарбувально-сушильних камер, що виготовляються на виробництві, серії „BETA", „GAMMA", „DELTA", „THERMA". (Свідоцтво № 22/97 з продовженим терміном дії до 31.12.2007).

В минулому році фірма SAIMA відновила також сертифікат, дозволяючий ій продавати всі виготовлені лакувальні кабіно-сушки і фарбувальні камери до Росії та до країн Східної Європи (Ceртифікат GOST TC RU-IT.MT20.B.00112, серія RU № 0044272).

Впевнені, що наша спільна діяльність відповідатиме потребам найвибагливіших клієнтів, тому що  ми маємо величезні знання та досвід в області проектування і побудови промислових фарбувальних камер-сушок, а також промислових малярок "під ключ".

Deutsche Wertarbeit beschreibt in unserem Hause das konsequente Bemühen um höchste Qualität und innovative Lösungen.Since 1977 SAIMA Meccanica has been producing industrial and body shop painting booths.Grupa Atlas Copco jest czołowym na świecie producentem sprężarek stacjonarnych i sprężarek przewoźnych, generatorów, sprzętu budowlanego i maszyn górniczych oraz narzędzi przemysłowych Myjki DYNAJET, to najwyższa klasa urządzeń mobilnych dostępnych na rynku!Clemco is the world's largest manufacturer of air-powered blast equipment used to clean, deburr, shot peen, remove coatings, finish, or otherwise improve the surface being treated.PHYNIX GmbH & Co. KG, Cologne, develops, manufactures and sells instruments for application in the field of surface inspectionNasza oferta to szereg różnego typu wysokiej jakości maszyn budowlanych - tynkarskich, które dorównują najlepszym produktom tego rodzaju na rynku europejskim.