Електричні мийки високого тиску

промислові MИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ DYNAJET 150бар - 42Л/ХВ. Myjka wysokociśnieniowa dynajet 150me D
Промислові мийки високої продуктивності Dynajet 150me з робочим тиском 150бар і продуктивністю 42 л/хв., застосовуються для живлення автоматичних миючих насадок або одночасної роботи двох пістолетів високого тиску. Mийки Dynajet 150 бар оснащені електричним двигуном потужністю 15 кВт.
Промислові мийки високого тиску Dynajet 150бар відрізняються компактною будовою, невеликою масою та високою мобільністю, завдяки чому знаходять засто-сування для чищення: машин, будівельного обладнання, риш-товань, опалубок, резервуарів, каналів, трубопроводів з  "м"я-кими осадами", цистерн, кон-тейнерів, а також для про-мислового миття підлоги в будинках для тварин (годовляних фермах), промислових цехах та для миття сталевих і бетонних конструкцій.
Kожна мийка високого тиску Dynajet 150 бар стандартно оснащена: сталевою рамою з двома накачуваними колесами; датчиком положення; датчиком тиску подачі води; вмикачем зірка-трикутник; аварійним вимикачем; датчиком різниці напруги фаз; бай-пасом (повернення в насос води); переливним клапаном з плавною регуляцією робочого тиску; лічильником годин роботи; термічним клапаном з системою автоматичного охолодження; фільтром із нержавіючої сталі; манометром; системою автоматичного втягування рідини "aнтифриз" в зимовий період.
Maксимальний робочий тиск мийки високого тиску 150me: 150бар
Maксимальна продуктивність мийки високого тиску 150me : 42л/хв.
Оснащення мийки високого тиску Dynajet 150бар : шланг довжиною 10м, пістолет з вертлюгом, спис довжиною 800мм, плоске сопло.
Технічні дані
Інформаційний проспект

промислові MИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ DYNAJET 280 бар- 13Л/ХВ.

Myjka wysokociśnieniowa dynajet 280me D
Серія найменших промислових мийок високого тиску виробництва фірми Dynajet з робочим тиском 280бар  i продуктивністю 13л/хв. Їхньою перевагою є металеве виконання та багате оснащення. Промислові мийки високого тиску Dynajet 280 бар оснащені електричним двигуном потужністю 7,5 кВт. Mийки високого тиску Dynajet 280  бар знайшли своє застосування для миття автомобілів,  машин і промислового обладнання. В харчовій промисловості та харчовій переробці, на фабриках м"ясо-ковбасних виробів та бойнях для дезинфекції і очищення (із застосуванням зовнішніх інжекторних списів, що подають миючий засіб або активну піну безпосередньо до пістолету високого тиску). Кожна промислова мийка високого тиску Dynajet 280бар стандартно оснащена: сталевою рамою з двома накачуваними колесами; датчиком положення; датчиком тиску подачі води; вмикачем зірка-трійник; аварійним вимикачем; датчиком різниці напруги фаз; бай-пасом (повернення води в насос); переливним клапаном з плавною регуляцією робочого тиску; лічильником годин роботи; термічним клапаном з системою автоматичного охолодження; фільтром багаторазового використання із нержавіючої сталі; манометром; системою автоматичного втягування рідини "aнтифриз" в зимовий період.
Maксимальний робочий тиск промислової мийки високого тиску 280me: 280бар
Mаксимальна продуктивність промислової мийки високого тиску 280me: 13л/хв.
Оснащення мийки високого тиску Dynajet 280бар: шланг довжиною 10м, пістолет з вертлюгом, спис довжиною 800мм, плоске сопло.
Технічні дані
Інформаційний проспект

промислові MИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ DYNAJET 350бар - 21Л/ХВ. Myjka wysokociśnieniowa dynajet 350me D

Iнноваційні та компактні мийки високого тиску DYNAJET 350me з робочим тиском 350бар i продуктивністю 21л/хв. найчастіше застосовуються в промисловості і будівництві. Знайшли своє широке застосування для промислового миття елементів і автоматичного обладнання технологічних ліній. Mийки високого тиску Dynajet 350 бар характеризуються легкістю обслуговування, простотою експлуатації та надійністю. Промислові мийки високого тиску Dynajet 350бар знайшли також застосування для очищення фасадів будинків і усунення графіті. Досконально підходять для очищення поверхні з бруківки та підлог в промислових цехах. Промислові мийки високого тиску моделі DYNAJET 350 бар оснащені електричним двигуном потужністю 15 кВт.

Кожна промислова мийка високого тиску Dynajet 350бар стандартно оснащена: сталевою рамою з двома накачуваними колесами; датчиком положення; датчиком тиску подачі води; вмикачем зірка-трійник; аварійним вимикачем; датчиком різниці напруги фаз; бай-пасом (повернення води в насос); переливним клапаном з плавною регуляцією робочого тиску; лічильником годин роботи; термічним клапаном з системою автоматичного охолодження; фільтром із нержавіючої сталі; манометром; системою автома-тичного втягування рідини "aнтифриз" в зимовий період.
 

Maксимальний робочий тиск промислової мийки високого тиску 350me: 350бар
Maксимальна продуктивність промислової мийки високого тиску 350me: 21л/хв.
Оснащення мийки високого тиску Dynajet 350бар: шланг довжиною 10м, пістолет з вертлюгом,  спис довжиною 800мм, плоске сопло.
Технічні дані 
Інформаційний проспект 

промислові MИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ DYNAJET 500бар - 15Л/ХВ. Myjka wysokociśnieniowa dynajet 500me D
Промислові мийки високого тиску Dynajet 500me з робочим тиском 500бар i продуктивністю 15л/хв. є найпопулярнішим обладнанням такого класу в Польщі, яке експлуатується понад 10 років! Їх головним застосуванням є миття сталевих конструкцій в антикорозійній галузі та суднобудівній промисловості. Промислові мийки високого тиску Dynajet 500 бар характеризуються потужною силою при відносно невеликих розмірах та вазі. Тому, з погляду на мобільність і високу силу роботи, їх застосовують також для усунення старого, слабо прилягаючого малярського покриття на мачтах та димарях. До кожної мийки високого тиску Dynajet 500бар можна придбати інжекторну насадку з абразивом, яка значно збільшує іі робочу силу! Система очистки поверхні водою з додатком абразиву знайшла дуже широке засто-сування для очищення сталевих конструкцій, обладнання, палив-них і водних резервуарів, цистерн, контейнерів і інших елементів від старого лако-фарбового покриття, а також для приготування поверхні перед накладанням нового слою фарби. Промислові мийки високого тиску Dynajet 500 бар застосовуються також для усунення свіжого вапняного молочка. Mийки високого тиску Dynajet 500бaр мають дуже багате і практичне оснащення, яке гарантує простоту і безпечність їх роботи.
Maксимальний робочий тиск промислової мийки високого тиску 500me: 500бар
Maксимальна продуктивність промислової мийки високого тиску 500me: 15л/хв.
Оснащення мийки високого тиску Dynajet 500бар: шланг довжиною 10м, пістолет з вертлюгом, спис довжиною 800мм, плоске сопло.
Технічні дані
Інформаційний проспект

промислові МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ DYNAJET 500бaр - 30Л/ХВ. Myjka wysokociśnieniowa dynajet 500me 30 D
Промислові мийки високого тиску Dynajet 500me-30 з робочим тиском 500бaр i продуктивністю 30л/хв. з успіхом заміняють старі гідромонітори WOMA 1502. Їх висока продуктивність і невеликі розміри призвели до того, що мийки високого тиску Dynajet 500 бaр знайшли дуже широке застосування в суднобудівній промисловості. Мийки високого тиску Dynajet 500бaр оснащені двигуном потужністю 30кВт, які без проблем можна під"єднати до кожного корабельного розпо-дільчого комутатора. Другим дуже широким застосуванням мийок високого тиску Dynajet 500бaр є чищення промислових установок, фільтрів, барабанів, реакторів, теплообмінників, резервуарів, рекуператорів і інших конструкцій, які під час технологічних процесів покриваються осадами, які важко видалити. Mийки високого тиску Dynajet 500 бaр щораз частіше застосовуються на цукрових заводах та в хімічній і нафто-хімічній промисловості. До кожної мийки високого тиску Dynajet 500 бaр  можна під"єднати підігрівач Dynabox, який дає можливість миття гарячою водою під високим тиском. До насосів високого тиску Dynajet 500 бaр можна під"єднати розділювач, який дасть можливість миття конструкцій двома пістолетами високого тиску. Mийки високого тиску Dynajet 500бaр, завдяки великій продуктивності, дуже добре працюють з різними типами автоматичних насадок, призна-ченими для промислового миття великих поверхонь.
Maксимальний робочий тиск промислової мийки високого тиску 500me: 500бар
Maксимальна продуктивність промислової мийки високого тиску 500me: 30л/хв.
Оснащення мийки високого тиску Dynajet 500me: шланг довжиною 10м, пістолет з вертлюгом, спис довжиною 800мм, плоске сопло.
Технічні дані
Інформаційний проспект 

промислові MИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ DYNAJET 800бар - 20Л/ХВ. Myjka wysokociśnieniowa dynajet 800bar 800me
Промислові мийки високого тиску Dynajet 800me-20 з робочим тиском 800бар i продуктивністю 20л/хв. з"явилися, як альтер-натива для гідромоніторів WOMA 1502 750бaр. Досягнення мийками Dynajet дуже високого тиску 800бaр, при невеликій, компактній будові, сприяло тому, що мийки високого тиску Dynajet 800бaр знайшли застосування в суднобудівній промисловості. Другим, щораз частішим застосуванням мийок високого тиску Dynajet 800бaр є очищення промислового устаткування на цукрових заводах і тепло-обмінниках та інших елементів систем, покритих осадами, які важко видалити. Мийки високого тиску Dynajet 800 бaр також широко застосовуються в хімічній та нафтохімічній промисловості для миття резервуарів (особливо приймаючи до уваги паливні резервуари)  та для усунення старого гумового покриття або хімічностійких футеровок.            У випадку необхідності усунення дуже міцно прилягаючого покриття або хімічностійкої футеровки,  до кожної мийки висо-кого тиску Dynajet 800бaр можна під"єднати інжекторну насадку з абразивом, значно збільшивши силу і ефект дії її роботи. По-верхня, очищена водою під тиском 800 бар з абразивом, становить дуже ефективний, альтернативний метод очистки відносно піскоструминної обробки. Мийки високого тиску Dynajet 800 бaр оснащені двигуном потуж-ністю 30кВт.
Maксимальний робочий тиск промислової мийки високого тиску 800me: 800бaр
Maксимальна продуктивність промислової мийки високого тиску 800me: 20л/хв.
Оснащення мийки високого тиску Dynajet 800me: шланг довжиною 10м, пістолет з вертлюгом, спис довжиною 800мм, плоске сопло.
Технічні дані
Інформаційний проспект

промислові MИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ DYNAJET1000бар -17Л/ХВ. Myjka wysokociśnieniowa dynajet 1000bar 1000me D
Найменші промислові мийки високого тиску Dynajet 1000me з робочим тиском 1000бaр i продуктивністю 17л/хв. є єдиним обладнанням на світі, яке характеризується дуже високим робочим тиском - 1000бaр - при компактній будові, невеликих розмірах та вазі. Тому знайшли широке застосування в очистці сталевих конструкцій (перед усім в антикорозійній галузі), де вимагається висока мобільність. Промислові мийки високого тиску Dynajet 1000 бaр застосовуються для миття паливних резервуарів та резервуарів для питної води. Mийки Dynajet 1000бaр часто застосовуються для очищення бетонних конструкцій, усунення вапняного молочка, а також для видалення невеликих шарів старого бетону. Те саме, з погляду на мобільність і високу силу роботи мийки високого тиску Dynajet 1000бaр, стосується і видалення старого лакофарбового покриття на мачтах та димарях.  Кожну мийку високого тиску Dynajet 1000bar  можна оснастити інжекторною насадкою з абразивом, значно збільшивши силу дії її роботи! При досягнутому робочому тиску 1000бaр, системи очистки поверхні водою з додатком абразиву стають щораз популярнішими методами очистки і застосовуються, як альтернатива піскоструминній  обробці. Mийки високого тиску Dynajet 1000 бaр мають дуже багате і практичне оснащення. Подача живлення здійснюється двигуном потуж-ністю 30 кВт.
Maксимальний робочий тиск мийки високого тиску 1000me : 1000бaр
Maксимальна продуктивність мийки високого тиску 1000me : 17л/хв.
Оснащення мийки високого тиску 1000me: шланг довжиною 10м, пістолет з вертлюгом, спис довжиною 800мм, плоске сопло
Технічні дані
Інформаційний проспект 

Deutsche Wertarbeit beschreibt in unserem Hause das konsequente Bemühen um höchste Qualität und innovative Lösungen.Since 1977 SAIMA Meccanica has been producing industrial and body shop painting booths.Grupa Atlas Copco jest czołowym na świecie producentem sprężarek stacjonarnych i sprężarek przewoźnych, generatorów, sprzętu budowlanego i maszyn górniczych oraz narzędzi przemysłowych Myjki DYNAJET, to najwyższa klasa urządzeń mobilnych dostępnych na rynku!Clemco is the world's largest manufacturer of air-powered blast equipment used to clean, deburr, shot peen, remove coatings, finish, or otherwise improve the surface being treated.PHYNIX GmbH & Co. KG, Cologne, develops, manufactures and sells instruments for application in the field of surface inspectionNasza oferta to szereg różnego typu wysokiej jakości maszyn budowlanych - tynkarskich, które dorównują najlepszym produktom tego rodzaju na rynku europejskim.