Абразивоструминні Очисні Пневматичні апарати CLEMCO

  

Абразивоструминний очисний пневматичний апарат 40л CLEMCO, без управління 200l fsv bez sterowania

Переносний абразивоструминний пневматичний апарат призначений для виконання дрібних антикорозійних робіт або очищення невеликих поверхонь від іржі, окалини та старого лакофарбового покриття. Абразивоструминний апарат 40л CLEMCO зазвичай використовується для піскоструминної обробки скла та виконання написів на надгробках. Невеликих розмірів, зручний і легкий для виконання дрібних робіт, вимагаючих частого переміщення.  Абразивоструминний очисний пневматичний апарат 40л CLEMCO вимагає подачу стисненого повітря в кількості, що залежить від діаметру застосованого сопла (деталі в технічних даних). Пневматичний очисний апарат абразивоструминної очистки 40л комплектується резервуаром польського виробництва та оригінальним оснащення німецької фірми  CLEMCO. Абразивоструминний апарат 40л CLEMCO має повну документацію UDT (Управління Технічного Нагляду в Польщі). Kожен очисний апарат оснащений дорожчим конусним резервуаром, на стінках якого не залягає абразив, і тому не потрібне застосування вібраторa!

Робочий тиск очисного абразивоструминного апарату 40л CLEMCO: 10бaр (1МПa)
Кількість робочих постів: 1
Управління абразивоструминного очисного апарату 40л CLEMCO: ручне (зa допомогою кульових клапанів)
Стандартне оснащення абразивоструминного очисного апарату 40л CLEMCO: дисковий клапан FSV CLEMCO, прогумованиі нипель P-31 CLEMCO та нипель P-32 CLEMCO, трійник прогумований  P-8-R CLEMCO, швидкоз"єднання CFT CLEMCO, швидкоз"єднання CQP-1 CLEMCO, шланг, соплотримач NHP-1 CLEMCO, сопло CLEMCO.
Технічні дані
Інформаційна брошура

Абразивоструминний очисний пневматичний апарат 40л CLEMCO, з управлінням 40l sa ze sterowaniem 2
Переносний пневматичний абразивоструминний апарат 40л CLEMCO з автоматичним пневматичним управлінням, призначений для очищення невеликих поверхонь в важкодоступних місцях (дрібних елементів або виробничих деталей), одиничних ремонтів промислового покриття, а також очищення зварних швів. Абразивоструминний очисний пневматичний апарат 40л CLEMCO потребує подачу стисненого повітря в кількості, яка залежить від діаметру застосованого сопла. (деталі в технічних даних). Очисний пневматичний апарат 40л комплектується резервуаром польського виробництва та оригінальним оснащенням німецької фірми CLEMCO. Абразивоструминний апарат 40л CLEMCO має повну документацію UDT (Управління Технічного Нагляду в Польщі). Kожен очисний апарат оснащений дорожчим конусним резервуаром, на стінках якого не залягає абразив, і тому не потрібне застосування вібраторa!
Робочий тиск абразивоструминного очисного апарату 40л CLEMCO: 10бaр (1МПa)
Кількість робочих постів: 1
Управління абразивоструминного очисного апарату 40л CLEMCO: пневматичне (за допомогою автоматичного пневматичного клапану RMS2000 CLEMCO та важіля управління RLX-III CLEMCO)
Стандартне оснащення абразивоструминного очисного апарату 40л CLEMCO: дисковий клапан FSV CLEMCO, прогумовані нипель P-31 CLEMCO та нипель P-32 CLEMCO, трійник прогумований P-8-R CLEMCO, швидкоз"єднання CFT CLEMCO, клапан RMS 1500 CLEMCO, глушник CLEMCO для автоматичної декомпресії резервуару, швидкоз"єднання CQP-1 CLEMCO, шланг, соплотримач NHP-1 CLEMCO, важіль управління RLX-III CLEMCO, сопло CLEMCO.
Технічні дані
Інформаційна брошура

Абразивоструминний oчисний пневматичний апарат 100л CLEMCO, без управління 100l sa bez serowania 1
Професійний абразивоструминний очисний пневматичний апарат 100л CLEMCO пристосований для робіт з усіма доступними видами абразивів, такими як: пісок, шлак (мідний шлак)  корунд, електрокорунд, дріб з литва або сода. Використовується в основному індивідуальними споживачами або невеликими підприємствами, які надають послуги з очищення металевих, бетонних поверхонь, а також штукатурок та фасадів.  Абразивоструминний очисний пневматичний апарат 100л CLEMCO вимагає подачі стисненого повітря в кількості, в залежності від діаметру застосованого сопла (деталі в технічних даних). Oчисний пневматичний апарат 100л комплектується резервуаром польського виробництва та оригінальним оснащенням німецької фірми CLEMCO. Абразивоструминний апарат  100л CLEMCO має повну документацію UDT (Управління Технічного Нагляду в Польщі). Kожен абразивоструминний апарат оснащений дорожчим конусним резервуаром, на стінках якого не залягає абразив, і тому немає потреби в застосуванні вібратора!
Робочий тиск абразивоструминного очисного апарату 100л CLEMCO: 10бaр (1MПa)
Кількість робочих місць: 1
Управління абразивоструминного очисного апарату 100л CLEMCO: ручне (за допомогою кульових клапанів)
Стандартне оснащення абразивоструминного очисного апарату  100л CLEMCO: дисковий клапан FSV CLEMCO або клапан  SA CLEMCO, прогумовані нипель P-31 CLEMCO та нипель P-32 CLEMCO, прогумований трійник P-8-R CLEMCO, швидкоз"єднання CFT CLEMCO, швидкоз"єднання CQP-1 CLEMCO, шланг, соплотримач NHP-1 CLEMCO, сопло CLEMCO.
Технічні дані
Інформаційна брошура

Абразивоструминний oчисний пневматичний апарат 100л CLEMCO, з управлінням 18596188 833300573493474 1833093945 o
Переносний очисний пневматичний апарат 100л CLEMCO з автоматичним пневматичним управлінням найчастіше використовується для абразивоструминної очистки штукатурок, фасадів та бетонних поверхонь на висоті (там, де потрібно заносити резервуар на риштовання). Абразивоструминний очисний пневматичний апарат 100л CLEMCO пристосований для роботи з усіма доступними видами абразивів, такими як: пісок, шлак (мідний шлак), корунд, електрокорунд, дріб з литва або сода. Кожен абразивоструминний очисний апарат 100л CLEMCO можна докомпектувати насадкою КВ-52 CLEMCO, яка дозволяє проводити роботи в так званій "водній заслонці", для  практичної мінімізації запиленності на робочому місці. Абразивоструминний очисний пневматичний апарат 100л CLEMCO вимагає подачі стисненого повітря, в залежності від діаметру застосованого сопла (деталі в технічних даних) Додатково абразивоструминний апарат може бути оснащений редуктором для регуляції тиску стисненого повітря, що подається до нього Oчисний пневматичний апарат 100л комплектується резервуаром польського виробництва та оригінальним оснащенням німецької фірми CLEMCO. Кожен абразивоструминний апарат 100л CLEMCO має повну документацію UDT (Управління Технічного Нагляду в Польщі). Kожен абразивоструминний апарат оснащений дорожчим конусним резервуаром, на стінках якого не залягає абразив, і тому немає потреби в застосуванні вібратора!
Робочий тиск абразивоструминного очисного апарату 100л CLEMCO: 10бaр (1MПa)
Кількість робочих місць: 1
Управління абразивоструминного очисного апарату 100л CLEMCO: пневматичне (зa допомогою автоматичного пневматичного клапану RMS2000 CLEMCO та важіля управління RLX-III CLEMCO).
Стандартне оснащення абразивоструминного очисного апарату  100л CLEMCO: дисковий клапан FSV CLEMCO або SA CLEMCO, прогумовані нипель P-31 CLEMCO та нипель P-32 CLEMCO, прогумований трійник P-8-R CLEMCO, швидкоз"єднання CFT CLEMCO, клапан RMS 2000 CLEMCO, глушник CLEMCO для автоматичної декомпресії резервуару, швидкоз"єднання CQP-1 CLEMCO, шланг, соплотримач NHP-1 CLEMCO, важіль управління RLX-III CLEMCO, сопло CLEMCO.
Технічні дані
Інформаційна брошура

Абразивоструминний очисний пневматичний апарат 200л CLEMCO, без управління 100l sa bez serowania 1
Промисловий абразивоструминний очисний пневматичний апарат 200л CLEMCO є основним очисним апаратом, який застосовується для антикорозійних робіт "на відкритій місцевості". Це найбільш оптимальний однопостовий абразивоструминний апарат з найбільшим резервуаром об"ємом 200л, якіий застосовуються в однопостових абразивоструминних апаратах, але одночасно може бути наповнений абразивом вручну робітником без участі кранів чи інших підйомних механізмів.  Великий об"єм резервуару робить  можливим використання сопел з більшим діаметром, а отже, і отримання високої продуктивності очистки (від 5м2/год. при ступені SA2,5 дo 20м2/год. при ступені SA2). Абразивоструминний апарат 200л CLEMCO пристосований до робіт з  усіма доступними видами абразивів, такими як: пісок, шлак (мідний шлак), корунд, електрокорунд, дріб з литва або сода. Абразивоструминний очисний пневматичний апарат 200л CLEMCO вимагає подачі стисненого повітря в кількості, в залежності від діаметру застосованого сопла (деталі в технічних даних). Очисний пневматичний апарат 200л комплектується резервуаром польського виробництва та оригінальним оснащенням німецької фірми CLEMCO. Абразивоструминний апарат 200л CLEMCO можна докомплектувати насадкою KB-52 CLEMCO для піскоструминної очистки "на мокро". Абразивоструминний очисний апарат 200л CLEMCO має повну документацію  UDT (Управління Технічного Нагляду в Польщі). Kожен абразивоструминний апарат оснащений дорожчим конусним резервуаром, на стінках якого не залягає абразив, і тому немає потреби в використанні вібратора!

Робочий тиск абразивоструминного очисного апарату 200л CLEMCO: 10бaр (1MПa)
Кількість робочих місць: 1
Управління абразивоструминного очисного апарату 200л CLEMCO: ручне (зa допомогою кульових клапанів) 
Стандартне оснащення абразивоструминного очисного апарату  200л CLEMCO: дисковий клапан FSV CLEMCO або клапан SA CLEMCO, прогумовані нипель P-31 CLEMCO та нипель P-32 CLEMCO, прогумований трійник P-8-R CLEMCO, швидкоз"єднання CFT CLEMCO, швидкоз"єднання CQP-1 CLEMCO, шланг, соплотримач NHP-1 CLEMCO, сопло CLEMCO.

Технічні дані
Інформаційна брошура 

Абразивоструминний очисний пневматичний апарат 200л CLEMCO, з управлінням 200l separator 1

Промисловий очисний пневматичний апарат 200л CLEMCO, оснащений автоматичним пневматичним управлінням фірми CLEMCO, застосовується для абразивоструминної очистки як у відкритій, так і в закритій системі, створюючи, так звані безпилові очисні апарати, оснащені системою рециркуляції абразиву. Промислові абразивоструминні  апарати 200л CLEMCO використовуються в дробометних камерах (найчастіше це є стаціонарні версіі на ніжках, без транспортних коліс). Працюють вони з абразивами багаторазового використання, такими як: дріб з литва, корунд, електрокорунд, скляні кульки або гарнет. Абразивоструминний очисний пневматичний апарат 200л CLEMCO вимагає подачу стисненого повітря в кількості, в залежності від діаметру застосованого сопла (деталі в технічних даних). Очисний пневматичний апарат 200л комплектується резервуаром польського виробництва та оригінальним оснащенням німецької фірми CLEMCO.
Абразивоструминний апарат 200л CLEMCO має повну документацію UDT (Управління Технічного Нагляду в Польщі). Додатково комплектується дорожчим конусним резервуаром, на стінках якого не залягає абразив, і тому немає потреби у використанні вібратора!  Абразивоструминний апарат 200л CLEMCO можна докомплектувати насадкою KB-52 CLEMCO або спеціальним соплом SOFT CLEMCO для піскоструминної очистки "на мокро" - в водній завісі. Додатково абразивоструминний апарат може бути оснащений редуктором для регуляції тиску стисненого повітря та вологовідділювачем.

Робочий тиск абразивоструминного очисного апарату  200л CLEMCO: 10бар (1MПa)
Кількість робочих постів: 1
Управління абразивоструминного очисного апарату 200л CLEMCO: пневматичне (зa допомогою автоматичного пневматичного клапану RMS2000 CLEMCO та  важіля управління RLX-III CLEMCO).
Стандартне оснащення абразивоструминного очисного апарату  200л CLEMCO: дисковий клапан FSV CLEMCO або SA CLEMCO,  прогумовані нипель  Р-31 CLEMCO та нипель P-32 CLEMCO, прогумований трійник P-8-R CLEMCO, швидкоз"єднання CFT CLEMCO, клапан RMS 2000 CLEMCO, глушник CLEMCO для автоматичної декомпресії резервуару, швидкоз"єднавння СQP-1 CLEMCO, шланг, соплотримач NHP-1 CLEMCO, важіль управління RLX-III CLEMCO, сопло CLEMCO.
Технічні дані
Інформаційна брошура

Абразивоструминний очисний пневматичний апарат 500л CLEMCO, без управління

piaskarka 500 kopia
Промисловий очисний пневматичний апарат 500л CLEMCO комплектується резервуаром польського виробництва з дном у формі днища, 20л колектором повітря та оригінальним оснащенням фірми CLEMCO. По бажанню клієнта абразивоструминний апарат може бути оснащений автоматичним пневматичним управлінням фірми  CLEMCO. Абразивоструминний апарат 500л призначений для абразивоструминної очистки великих поверхонь металевих або бетонних конструкцій  Особливо підходить для абразивоструминної очистки мостів, пішоходних переходів, трубопроводів та невеликих паливних і газових резервуарів. 
Промислові абразивоструминні очисні апарати 500л CLEMCO пристосовані для роботи на двох (незалежно працюючих) робочих постах, найчастіше використовуючи мідний шлак, а також інші абразиви багаторазового використання, такі як, наприклад: корунд, електрокорунд чи гарнет. 
Абразивоструминний очисний пневматичний апарат 500л CLEMCO потребує подачу стисненого повітря в кількості,  в залежності від діаметру застосованого сопла (деталі в технічних даних). Необхідно пам"ятати, що у випадку під"єднання 2 робочих постів, потреба в кількості стисненого повітря множиться на два! Абразивоструминний апарат  500л CLEMCO можна докомплектувати двома насадками KB-52 CLEMCO для піскоструминної очистки "на мокро" - в водній завісі. Kожен абразивоструминний апарат 500л CLEMCO має повну документацію UDT (Управління Технічного Нагляду в Польщі).
Робочий тиск абразивоструминного очисного апарату  500л CLEMCO: 10бар (1MПa)
Кількість робочих постів: 2 незалежно працюючих
Управління абразивоструминного очисного апарату  500л CLEMCO: ручне
Стандартне оснащення абразивоструминного очисного апарату 500л CLEMCO: дисковий клапан FSV CLEMCO x2 або клапан SA CLEMCO х2, прогумовані нипель P-31 CLEMCO x2 та нипель P-32 CLEMCO x2, прогумований трійник P-8-R CLEMCO x2, комплекти кульових та зворотніх  клапанів х2, швидкоз"єднання  CFT CLEMCO x2, швидкоз"єднання СQP-1 CLEMCO x2, шланг, соплотримач NHP-1 CLEMCO x2, сопло CLEMCO x2.
Технічні дані
Інформаційна брошура

Промисловий абразивоструминний очисний апарат 2500л (2,5м3) CLEMCO, типу: BIG CLEM

4000 kopia
Промисловий абразивоструминний очисний пневматичний апарат об"ємом 2500л (2,5м3) CLEMCO комплектується резервуаром польського виробництва з дном у формі днища, 20л колектором повітря та оригінальним оснащенням фірми СLEMCO. По бажанню клієнта абразивоструминний апарат може бути оснащений автоматичним електропневматичним управлінням фірми CLEMCO у формі затискачів на шлангах або, наприклад, замонтований на мобільному шасі для транспортування по території підприємства. Абразивоструминний апарат 2500л (2,5м3) призначений для абразивоструминної очистки дуже великих поверхонь металевих та бетонних конструкцій. Особливо підтвержене  використання в суднобудівній і нафтохімічній промисловості, а також для абразивоструминної очистки великих металевих конструкцій, таких, як, наприклад, мости чи паливні та газові резервуари. 
Промислові абразивоструминні очисні апарати 2500л (2,5м3) CLEMCO пристосовані для роботи на трьох  (незалежно працюючих) робочих постах, найчастіше з використанням шлаку (мідного шлаку), а також інших абразивів багаторазового використання таких, як: корунд, електрокорунд чи гарнет. 
Абразивоструминний очисний пневматичий апарат 2500л (2,5м3) CLEMCO потребує подачу стисненого повітря в кількості, в залежності від діаметру застосованого сопла (деталі в технічних даних). Необхідно пам"ятати, що у випадку під"єднання 3 робочих постів, потреба  в кількості стисненого повітря множиться на три!  Абразивоструминні апарати  2500л (2,5м3) CLEMCO можна докомплектувати 3 насадками KB-52 CLEMCO для піскоструминної очистки "на мокро"- в водній завісі. Kожен абразивоструминний апарат  2500л (2,5м3) CLEMCO  має повну документацію UDT (Управління Технічного Нагляду в Польщі).
Робочий тиск абразивоструминного очисного апарату 2500л (2,5м3) BIG CLEM, CLEMCO: 10бaр (1MПa)
Кількість робочих постів: 3 незалежно працюючих
Управління абразивоструминного очисного апарату 2500л (2,5м3) BIG CLEM CLEMCO: ручне 
Стандартне оснащення абразивоструминного очисного апарату 2500л (2,5м3) BIG CLEM CLEMCO: дисковий клапан FSV CLEMCO x3 або клапан SA CLEMCO х3, прогумовані нипель P-31 CLEMCO x3 та нипель P-32 CLEMCO x3, прогумований трійник P-8-R CLEMCO x3, комплект кульових і зворотніх клапанів х3, швидкоз"єднання CFT CLEMCO x3, швидкоз"єднання СQP-1 CLEMCO x3, шланг, соплотримач NHP-1 CLEMCO x3, сопло CLEMCO x3.
Технічні дані
Інформаційна брошура

промисловий абразивоструминний очисний апарат 4000л (4м3) CLEMCO, типу: BIG CLEM 4000 kopia
Абразивоструминні очисні апарати типу BIG CLEM CLEMCO з oб"ємом резервуару для абразиву 4000 літрів (4м3), комплектуються оригінальним оснащенням фірми  CLEMCO. Ці очисні апарати є найбільш продуктивними очисними апаратами, які представлені  на ринку.  Найчастіше застосовуються в суднобудівній промисловості, а також там, де необхідно очистити дуже великі металеві поверхні в дуже короткі терміни. Цього абразивоструминного очисного апарату BIG CLEM CLEMCO вистачає на 8 годин роботи, на чотирьох робочих постах, протягом 8 годин роботи (одна робоча зміна!). Абразивоструминні апарати 4000л CLEMCO доступні в стаціонарній версії або можуть бути замонтовані на шасі для транспортування по території закладу. Управління може бути  дистанційним пневматичним або електропневматичним, яке виконане за допомогою відповідних автоматичних клапанів CLEMCO або у формі затискачів на шлангах. Kожен робочий пост очисного апарату CLEMCO 4м3 має можливість незалежної роботи, а також має можливість дозування відповідної (індивідуальної) кількості абразиву без переривання процесу чищення на інших робочих постах. Доступна також дешевша версія абразивоструминних очисних апаратів CLEMCO BIG CLEM 4м3 з ручним управлінням за допомогою кульових клапанів.  
Абразивоструминні очисні апарати CLEMCO BIG CLEM 4000л (4м3) запроєктовані  i виготовлені згідно з найвищими стандартами безпеки праці та працюють з будь якими  видами абразивів, такими як: пісок, дріб, шлак (мідний шлак), доменний шлак, корунд, електрокорунд, сода, гарнет та з усіма іншими видами мінеральних та екологічних абразивів. 
Робочий тиск абразивоструминного очисного апарату 4000л (4м3) BIG CLEM, CLEMCO: 10бар (1MПa)
Кількість робочих постів: 4 незалежно працюючих
Управління абразивоструминного очисного апарату 4000л (4м3) BIG CLEM CLEMCO: ручне (за допомогою кульових клапанів)
Стандартне оснащення абразивоструминного очисного апарату 4000л (4м3) BIG CLEM CLEMCO: дисковий клапан FSV CLEMCO x4 або клапан SA CLEMCO x4, прогумовані нипель P-31 CLEMCO x4 та нипель P-32 CLEMCO x4, прогумований трійник P-8-R CLEMCO x4, комплект кульових та зворотніх клапанів х4, швидкоз"єднання CFT CLEMCO x4, швидкоз"єднання CQP-1 CLEMCO x4, шланг соплотримач NHP-1 CLEMCO x4, сопло CLEMCO x4.
Технічні дані
Інформаційна брошура

промисловий абразивоструминний очисний апарат 6000л (6м3) CLEMCO, типу: BIG CLEM piaskarka 6000l 6m3
Промисловий абразивоструминний очисний апарат типу BIG CLEM CLEMCO з об"ємом резервуару для абразиву 6000 літрів (6м3) є найбільшим стандартно виготовленим очисним пневматичним апаратом в Польщі (очисні апарати з більшим об"ємом резервуару доступні тільки під замовлення). Oчисний апарат  BIG CLEM 6м3 застосовується в суднобудівній промисловості, дробеструминних вежах, а також в наметових (переносних) дробоструминних камерах. Об"єму резервуару для абразиву вистачає на 8 годин роботи  (одна робоча зміна!) - на чотирьох робочих постах - при великому діаметрі сопла  (від 11мм до 12,5мм). Oчисний абразивоструминний апарат BIG CLEM CLEMCO може бути виконаний в стаціонарній або перевізній версії (на триколісному шасі, призначеному для перевезення по території підприємства)  Oчисний апарат може бути оснащений дистанційним пневматичним або електропневматичним управлінням, реалізованим за допомолгою відповідних автоматичних клапанів CLEMCO або у формі затискачів на шлангу, а також може бути доступний в ручному варіанті. Kожен із чотирьох робочих постів очисного абразивоструминного апарату CLEMCO 6м3 має можливість незалежної роботи, а також має можливість відповідного (індивідуального) дозування кількості абразиву, без переривання процесу чищення на інших робочих постах. 
Абразивоструминний очисний апарат CLEMCO BIG CLEM 6000л (6м3) запроєктований і виконаний згідно з найвищими стандартами безпеки та призначений для роботи з різними  видами абразивів, такими як: пісок, дріб, шлак (мідний шлак), доменний шлак, корунд, електрокорунд, сода, гарнет та з будь якими іншими мінеральними і екологічними абразивами. 

Робочий тиск абразивоструминного очисного апарату 6000л (6м3) BIG CLEM, CLEMCO: 10бaр (1MПa)
Кількість робочих постів: 4 незалежно працюючих 
Управління абразивоструминного очисного апарату 6000л (6м3) BIG CLEM CLEMCO: ручне, пневматичне або електропневматичне.
Стандартне оснащення абразивоструминного очисного апарату  6000л (6м3) BIG CLEM CLEMCO: дисковий клапан FSV CLEMCO x4 або клапан SA CLEMCO x4, прогумовані нипель P-31 CLEMCO x4  та нипель P-32 CLEMCO x4, прогумований трійник P-8-R CLEMCO x4, комплект кульових та зворотніх клапанів х4, швидкоз"єднання CFT CLEMCO x4, швидкоз"єднання  CQP-1 CLEMCO x4, шланг, соплотримач NHP-1 CLEMCO x4, сопло CLEMCO x4.

Технічні дані
Інформаційна брошура

Deutsche Wertarbeit beschreibt in unserem Hause das konsequente Bemühen um höchste Qualität und innovative Lösungen.Since 1977 SAIMA Meccanica has been producing industrial and body shop painting booths.Grupa Atlas Copco jest czołowym na świecie producentem sprężarek stacjonarnych i sprężarek przewoźnych, generatorów, sprzętu budowlanego i maszyn górniczych oraz narzędzi przemysłowych Myjki DYNAJET, to najwyższa klasa urządzeń mobilnych dostępnych na rynku!Clemco is the world's largest manufacturer of air-powered blast equipment used to clean, deburr, shot peen, remove coatings, finish, or otherwise improve the surface being treated.PHYNIX GmbH & Co. KG, Cologne, develops, manufactures and sells instruments for application in the field of surface inspectionNasza oferta to szereg różnego typu wysokiej jakości maszyn budowlanych - tynkarskich, które dorównują najlepszym produktom tego rodzaju na rynku europejskim.